FORMY PŁATNOŚCI

FORMY PŁATNOŚCI W SKLEPIE Lulu-love.pl

1. Sklep internetowy Lulu-love.pl udostępnia następujące sposoby płatności za zamówienie towaru:

1.1 Przelew tradycyjny na rachunek bankowy Sprzedawcy, wskazany w procesie wypełniania Formularza zamówienia, a także w wiadomości potwierdzającej dokonanie Zamówienia.

1.2 Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych dotpay.pl. Serwis  umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu dotpay.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

METODY PŁATNOŚCI DOTPAY

Możesz także zrealizować płatność przy użyciu karty płatniczej VISA i MASTER CARD.

Serwis dotpay.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując w ten sposób wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Doyay

2. W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania zapłaty w terminie 7 dni roboczych od dnia otrzymania wiadomości potwierdzającej przyjęcie zamówienia przez Sprzedawcę, określającej całkowity koszt zamówienia wraz z dostawą (od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży).

3. Sprzedawca dokumentuje sprzedaż Towaru rachunkiem, a na życzenie Klienta wystawia fakturę. Dowód zakupu jest dostarczany Klientowi wraz z Towarem.